18 Temmuz 2014 Cuma

Miley Cyrus kimdir, Miley Cyrus hakkındaki herşey, Miley Cyrus'un bilinmeyen özellikleri nelerdir?


Miley Cyrus kimdir, Miley Cyrus hakkındaki herşey, 
Miley Cyrus'un bilinmeyen özellikleri nelerdir? Miley Cyrus'un kişisel özellikleri nelerdir? Miley Cyrus 23 Kasım 1992 Nashville, ABD doğumludur. Tam adı Miley Ray Cyrus'dur. Yay burcudur. Miley, takma ad olarak Miley Rey, Miles, Smile, Mile, Smiley Miley ve MC takma adlarını da kullanır.


Miley Cyrus'in fiziksel özellikleri nelerdir? Miley Cyrus koyu sarı boyalı saçlı ve mavi gözlüdür. Boyu 165 cm, ağırlığı 49 kg ve zayıf bir yapıya sahiptir.

Miley Cyrus'in ailesi kimdir, ne yapar? Babası Billy Ray Cyrus, annesi Letitia Jean "Tish" Finley Cyrus' dır. 5 kardeşi vardır.Traise Cyrus, Braison Cyrus ve Christopher Cody adında 3 erkek kardeşi vardır. Brandi Cyrus ve Noah Cyrus adında da iki kız kardeşi vardır. Sophie, Marie-Jane, Ziggie, Bean, Mate ve Moonie adında 6 köpeği vardır.


Miley Cyrus'in sevdiği şeyler nelerdir? En sevdiği film Sex in The City'dır. En sevdiği şarkıcı Britney Spears ve Robin Thicke'dir.  En sevdiği şarkılar Achy Breaky Heart - Billy Ray Cyrus, Blurred Lines - Robin Thicke ve Boyfriend - Justin Bieber'dir.  En sevdiği yemekler suşi, hotdog, biftek ve tavuktur. En sevdiği renkler ise  ten rengi, yeşil, siyah, mavi ve kırmızıdır.  En sevdiği aksesuarlar şort pantolon, güneş gözlükleri, chanel çantadır. En sevdiği yerler ise Paris, Hollywood ve Londra'dır.

Miley Cyrus'un sevgilisi kimdir? Miley Cyrus'un sevgilisi Patrick Schwarzenegger'dir. Kendisi de bir oyuncu olan Patrick ile Miley Cyrus Ekim 2014'den beri beraberler. Çift ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız. 

Hiç yorum yok: